Ανακοινώσεις
   Σελίδες:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

27-4-2012
ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 6-5-2012

ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΣΤΙΣ ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 6 ΜΑΙΟΥ 2012

 

1.ΘΥΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ - 18 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ - ΓΑΡΕΦΙ 

2.ΚΑΡΑΤΣΟΡΗ ΖΩΗ - 269  ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΚΑΛΗ

3.ΝΑΝΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - 270 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΚΑΛΗ 

4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - 223 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΧΑΛΑΔΟΧΩΡΙ

5.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 171 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥ-ΠΑΥΛΟΥ) 

6.ΑΛΒΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ - 166 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΑΓΙΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΥ-ΕΛΕΝΗΣ)

7.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ - 93 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΔΙΑΒΑΤΟ

8.ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ - 203 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ

9.ΓΙΟΥΨΑΝΗ ΣΟΦΙΑ - 219 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΞΟΣ

10.ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑΣ - 198 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ

11.ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - 180 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΠΑΡΑΛΙΜΝΗ)

12.ΖΑΒΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 178 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΜΕΣΣΙΑΝΟ)

13.ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 85 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΜΥΚΗΣ - ΜΥΚΗ

14.ΚΑΒΑΡΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 758 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΣΥΚΕΕΣ

15.ΚΑΡΑΚΟΥΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ - 218 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΞΟΣ

16.ΚΑΡΑΝΤΖΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 181 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ)

17.ΚΑΡΑΤΑΓΛΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ - 140 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

18.ΚΕΦΑΛΟΣ ΜΑΥΡΟΣ - ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

19.ΚΟΥΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 163 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΑΓΙΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΥ - ΕΛΕΝΗΣ)

20.ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΖΩΗ - 179 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΠΑΡΑΛΙΜΝΗ)

21. ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ - 192 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ)

22.ΛΑΓΟΜΑΤΗ ΗΛΙΑΝΑ - 167 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΑΓΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥ-ΠΑΥΛΟΥ)

23.ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ - ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

24.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 245 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΛΙΠΑΡΟ

25.ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - 162 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΑΓΙΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΥ - ΕΛΕΝΗΣ)

26.ΜΑΝΔΑΛΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - 254 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΠΕΛΛΑ

27.ΜΑΝΤΖΟΥΔΗ ΣΩΤΗΡΙΑ - ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

28.ΜΕΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - 191 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ)

29.ΜΗΤΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 165 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΔΑΜΙΑΝΟ)

30.ΜΗΤΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 173 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΑΓΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥ-ΠΑΥΛΟΥ)

31.ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ - 216 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΞΟΣ

32.ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ - 184 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ)

33.ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 241 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ

34.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 142 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

35.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - 226 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΣ ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ

36.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - 213 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΕΣΩΒΑΛΤΑ

37.ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - 35 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΡΕΒΕΝΑ

38.ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 187 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ)

39.ΠΑΤΣΙΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - 130 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΕΥΡΩΠΟΥΛΩΝ

40.ΠΙΣΜΙΣΗ ΑΝΝΑ - ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

41.ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ - 143 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

42.ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 154 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

43.ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - 239 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΔΡΟΣΕΡΟ

44.ΣΤΑΧΤΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - 194 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΜΕΛΙΣΣΙ)

45.ΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - 236 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ

46.ΤΑΝΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 232 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΛΙΟ0Σ ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ

47.ΤΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

48.ΤΖΗΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - 159 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΟΡΜΥΛΙΑ

49.ΤΡΑΙΤΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ - 250 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΥΨΟΧΩΡΙ

50.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ - 164 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΑΓΙΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΥ-ΕΛΕΝΗΣ)

51.ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ - 193 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΜΕΛΙΣΣΙ)

52.ΦΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 148 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

53.ΧΑΤΖΗΓΙΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ - 256 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΘΥΡΑ

54.ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

55.ΧΡΥΣΑΦΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - 248 ΕΚΛ. ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ


18-4-2012
ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΩΝ ΛΟΓΩ ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΑΠΟ 2 ΕΩΣ 9 ΜΑΙΟΥ 2012

13-4-2012
ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

13-4-2012
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΑΙΝΗΣΙΜΟΥ

9-4-2012
ΜΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΙΚΟΓΡΑΦΩΝ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ Μ. ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

6-4-2012
ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΣΤΟ ΓΕΥΜΑ ΑΓΑΠΗΣ

30-3-2012
ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΤΟΥ Ν. 4055/2012 ΣΤΗΝ ΠΌΛΙΤΙΚΗ ΔΙΚΟΝΟΜΙΑ

29-3-2012
ΠΡΟΤΑΣΗ ΟΛΟΜΕΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥ ΣΤΟ ΕΙΡΗΝΟΔΙΚΕΙΟ

29-3-2012
ΨΗΦΙΣΘΗΚΕ Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΠΙΚΥΡΩΣΗΣ ΑΝΩΜΑΛΩΝ ΔΙΚΑΙΟΠΡΑΞΙΩΝ

17-3-2012
ΣΥΝΕΧΙΣΗ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΩΝ ΜΕ 3 ΔΙΗΜΕΡΕΣ ΚΥΛΙΟΜΕΝΕΣ ΑΠΟΧΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ Η ΟΛΟΜΕΛΕΙΑ
Πληροφόρηση για την εξέλιξη Υποθέσεων lawlogic.gr - Πληροφόρηση για την εξέλιξη αγωγών
Ανακοινώσεις
8-12-2018
ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ 5 ΕΩΣ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
5-12-2018
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
4-12-2018
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΙΚΑΣΤΩΝ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΑΠΟ 5 ΕΩΣ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
27-11-2018
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΙΡΗΝΟΔΙΚΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΚΑΙ ΝΕΟΥ ΕΤΟΥΣ
27-11-2018
YΠΗΡΕΣΙΑ ΕΙΡΗΝΟΔΙΚΩΝ ΜΗΝΟΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
13-11-2018
ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ
11-11-2018
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
1-11-2018
ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΗ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΗ ΠΕΡΙΚΟΠΩΝ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ